Vy ste písali

“Nádherná ručná práca. Vo výrobkoch je kus srdca. Ďakujem veľmi pekne. Odporúčam!” Renata G.


“Gyönyörű, precíz munka, pontosan az elképzelés szerint. Csak ajánlani tudom!” Piroska K.


“Eddig bírtam…már odaadtam, könnybe lábadt szemek volt a reakció.” Anikó H.


“Dnes mamina rozbalila darček, rozplakala sa, je to nádherné. Ďakujem ešte raz! Šikovné ručičky máš, klobúk dole. :)” Nikola K.


“Nagyon nagyon szépen köszönöm a csomagot és a kedves levelet .Mindig örömöt fognak okozni a díszek ha rájuk nézek .” Tündi G.


“Megjöttek a díszek! Annyira gyönyörűek!! Jaj, úgy örülök nekik! Majd kiugrottam a bőrőmből mikor megláttam a csomagot:)) Köszönöm szépen!!!” Dóra M.


“Dobrý deň, objednávka prišla v poriadku, sme z toho nadšení! Je to ešte krajšie ako som si predstavovala. Ešte raz veľmi veľmi pekne ďakujeme. Robíte nádhernú prácu, ani neviem ako Vám poďakovať . Naozaj klobúk dole.” Miroslava H.


“Dobrý deň, dnes som si prevzala balík ja nemám slov. Mali ste pravdu, že to bude zážitok normálne som bola dojatá keď som to otvorila. Toto bude najkrajší darček pre svokra k narodeninám, veď ani nevydržím do decembra kým mu to dáme. Som Vám neskutočne vďačná.” Kyra B.


“Dobrý deň, len som Vám chcela ešte raz veľmi poďakovať za portrét Timiho. Akurát mi prišiel balíček a je nádherný. Držím Vám palce vo vašej práci, robíte ju úžasné, určite sa na Vás zas obrátim. Ďakujem.” Vladimíra Z.


….


Ďakujem Vám pekne za milé slová, za sledovanie a podporu mojej tvorby. Verte mi, pre mňa to znamená celý svet, že vďaka Vám môžem robiť to čo ma baví. S pozdravom, Nika